KZ RU EN
Ұлттық тестілеу орталығы

Ақтөбе облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Ақтөбе қ. Ақтөбе қаласы №8 орта мектебіндегі филиал ин. 030009 Қонаев көшесі, 3 "Д"құрылыс №8 ОМ Ермекбаев Еркебулан Жарылкасынович ж.-8-(713-2)-40-87-99
2 Ақтөбе қ. Ақтөбе қаласы Баишев Университетіндегі филиал ин. 030019 Ағайынды Жұбановтар көшесі, 302 "А" Баишев Университеті Унгербаева Алия Тлеукабыловна ж.-8-(713-2)-97-40-85
3 Темір Ақтөбе облысы Шұбарқұдық кентіндегі филиал ин. 030800 Юрий Гагарин көшесі, 22 құрылыс Ж. Кереев ат. ЖОМ Молдашева Алтынгуль Сериковна ж.-8-(713-46)-2-30-71
4 Шалқар Ақтөбе облысы Шалқар қаласындағы филиал ин. 031200 Аяққұм көшесі,1 "№8 жалпы орта білім беретін мектеп"КММ Тәлипова Күләш Хабибуллақызы ж.-8-(713-35)-3-10-54
5 Хромтау Ақтөбе облысы Хромтау қаласындағы филиал ин. 031100 Әуезов көшесі, 12Б "№ 6 Хромтау гимназиясы" КММ Нуржаубаева Зиба Умирбаевна ж.-8-(713-36)-2-18-18
6 Қобда Ақтөбе облысы Қобда ауылындағы филиал ин. 031000 С. Сейфуллин көшесі, 44 Қобда қазақ ОМ Туркубаева Гульнара Камидулловна ж.-8-(713-41)-2-10-24
7 Байғанин Ақтөбе облысы Байғанин ауылындағы филиал ин. 030300 А.Төленов көшесі, 15 "А" Т.Жармағамбетов ат. ОМ Толжанова Дамет Аширбековна ж.-8-(713-45)-2-29-92
8 Ырғыз Ақтөбе облысы Ырғыз ауылындағы филиал ин.030400 Жүргенов көшесі, 16 №1 қазақ ОМ Рысмағамбетов Руслан Жантілеуұлы ж.-8-(713-43)-2-14-82
9 Әйтеке би Ақтөбе облысы Комсомол ауылындағы филиал ин. 030100 Т. Жүргенов көшесі, 68 "М.Жұмабаев ат. жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Рампеилов Серик Алиевич ж.-8-(713-39)-2-17-71
10 Ақтөбе қ. Ақтөбе қаласы Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 030002 Ы.Алтынсарин көшесі, 4 Қ.Жұбанов ат. Ақтөбе өңірлік МУ Жаркылов Талгат Сергеевич ж.-8-(713-2)-22-21-45
11 Мұғалжар Ақтөбе облысы Қандыағаш қаласындағы филиал ин. 030701 "Достық" ықшам ауданы 21Б №3 МГ Даулетбаева Жулдызай Мырзагалиевна ж.-8(713-33)-3-29-43
12 Ойыл Ақтөбе облысы Ойыл ауылындағы филиал ин. 030900 Амангелді к-сі, 2 Ойыл қазақ ОМ Кенжебеков Нұрсұлтан Бисембайұлы сарапшы ж.-8-(713-32)-2-19-10
Ақмола облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Көкшетау қ. Көкшетау қаласы Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 020000 Абай көшесі, 76 Ш.Уәлиханов ат. КМУ Мухамеджанов Куаныш Жанбырбаевич ж.-8-(716-2)-25-03-14
2 Атбасар Ақмола облысы Атбасар қаласындағы филиал ин. 020400 Жеңіс көшесі, 86 "Атбасар қаласы №1 ОМ"КММ Кадырбекова Гульмира Хайбрахмановна ж.-8-(716-43)-5-44-12
3 Бурабай Ақмола облысы Щучинск қаласындағы филиал ин. 021700 Степная көшесі,106 №2 ОМ Нурахметова Галия Пазыловна ж.-8-(716-36)-5-63-62
4 Степногорск қ. Ақмола облысы Степногор қаласындағы филиал ин. 021500 5 шағын аудан, 1 А. Құнанбаев ат.№6 МГ Рахметуллин Ернар Айтмаганбетович ж.-8-(716-45)-3-06-60
5 Ақкөл Ақмола облысы Ақкөл қаласындағы филиал ин. 020100 Бигелдинов көшесі, 8 Ж. Бектуров ат. №3 ОМ Бегимов Гани Амирханович ж.-8-(716-38)-2-20-53
6 Есіл Ақмола облысы Есіл қаласындағы филиал ин. 020900 Қонаев көшесі, 7 Есіл ауданы білім беру бөлімінің Есіл қаласы С. Серіков ат. орта мектебі жанындағы интернаты Букубаева Гульсум Тлеугабыловна ж.-8-(716-47)-2-12-30
7 Ерейментау Ақмола облысы Ерейментау қаласындағы филиал ин. 020800 Уәлиханов көшесі, 51 №2 МЛ Исабаев Ербол Куандыкович ж.-8-(716-33)-2-36-02
8 Астрахан Ақмола облысы Астраханка ауылындағы филиал ин. 020300 әл-Фараби көшесі, 21 №1 ОМ Кусаинова Бакытгуль Тантайкызы ж.-8-(716-41)-2-21-66
Алматы облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Талдықорған қ. Талдықорған қаласы Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 040000 Қаблиса Жырау көшесі, 202 Жансүгіров ат. ЖетісуМУ Аскарбекова Айнұр сарапшы ж.-8-(728-2)-22-34-78
2 Панфилов Алматы облысы Жаркент қаласындағы филиал ин. 041300 Ә. Қастеев көшесі, 12 Алтынсарин ат. ОМ Кашкенов Махсат Курмангазиевич ж.-8-(728-31)-5-49-18
3 Сарқан Алматы облысы Сарқан қаласындағы филиал ин. 041500 Қ. Сатпаев көшесі, 2 №1 мектеп-гимназия Зейнелхан Нурлан ж.-8-(728-39)-2-14-75
4 Балхаш Алматы облысы Бақанас ауылындағы филиал ин. 040300 Алтынсарин көш., 21 Бейсекбаев ат. ОМ Абуова Калдыгул Какировна ж.-8-(727-73)-9-14-50
5 Кеген Алматы облысы Кеген ауылындағы филиал ин. 041400 Атыханұлы көш., 13 Жаңабаев ат. ОМ Шанбаева Асем Сабеновна ж.-8-(727-77)-2-22-26
6 Кербұлақ Алматы облысы Сарыөзек ауылындағы филиал ин. 041100 Сарыөзек ауылы, Сарыөзек әскери бөлімі, ғимарат 78 Сарыөзек ОМ Кумашева Шынар Оразовна ж.-8-(728-40)-3-31-46
7 Ұйғыр Алматы облысы Шонжы ауылындағы филиал ин. 041800 Аппазов көшесі, 8 №4 Шонжы орта мектебі Алимходжаев Кадыргали Курманбекович ж.-8-(727-78)-2-26-67
8 Алакөл Алматы облысы Үшарал қаласындағы филиал ин. 040200 Садық Құсайын көшесі, 79 Үшарал №1 ОМ Красков Игорь Михайлович ж.-8-(728-33)-2-29-18
9 Жамбыл Алматы облысы Ұзынағаш ауылындағы филиал ин. 040600 Қарасай батыр к-сі 6 Г Наурызбай батыр Құтпанбетұлы ат. ОМ КММ Рахымбеков Замир Кайратович ж.-8-(727-70)-2-26-83
10 Еңбекшіқазақ Алматы облысы Есік қаласындағы филиал ин. 040400 Райымбек көшесі, 44 Райымбек ат. ОМ Касымова Карлыга Алтынгазиевна ж.-8-(727-75)-7-16-23
11 Қарасай Алматы облысы Қаскелең қаласындағы филиал ин. 040900 Өмралиев көшесі, 84 В.Г.Белинский ат. ОМ Еркимбаева Назгуль Аблеевна ж.-8-(727-71)-2-26-12
12 Қаратал Алматы облысы Үштөбе қаласындағы филиал ин. 041000 Молдағұлова көшесі,32 К. Тоқаев ат. ОМ Копежанова Майгуль Нургалымовна ж.-8-(728-34)-3-22-50
13 Ақсу Алматы облысы Жансүгіров кентіндегі филиал ин. 040100 Қабанбай батыр, 4 Ақсу политехникалық колледжі Бекболатова Маржан Канаткановна ж.-8-(728-32)-2-19-00
14 Қапшағай Алматы облысы Қапшағай қаласындағы филиал ин. 040800 Алматы облысы, Қапшағай облыстық маңызы бар қаласы, 4 Шағын ауданы, ғимарат №62/2 Усенбаева Ляззат Орынбасаровна ж.-8-(727-72)-4-55-73
Атырау облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Атырау қ. Атырау облысы Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 060011 Студенттік даңғылы, 1 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дюсекенова Айнагуль Байганиновна ж.-8-(712-2)-27-63-19
2 Жылыой Атырау облысы Құлсары қаласындағы филиал ин. 060100 №221 көшесі, ғимарат 59 "№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" КММ Базарова Альмира Султановна ж.-8-(712-37)-5-73-22
3 Махамбет Атырау облысы Махамбет ауылындағы филиал ин. 060700 Боранқұлов көшесі, 4 Е. Агелеуов ат. ОМ Наубаев Руслан Куангалиевич сарапшы ж.-8-(712-36)-2-22-78
4 Мақат Атырау облысы Доссор ауылындағы филиал ин. 060603 Хәкім Исаков көшесі, 2 ғимарат Б.Қанатбаев ат. ОМ Жумагалиева Ляззат Мадияровна ж.-8-(712-39)-2-15-95
5 Құрманғазы Атырау облысы Құрманғазы ауылындағы филиал ин. 060400 Абай көшесі, 35 Абай атындағы ОМ Тюмалиева Жанаргул Есенгелдиевна ж.-8-(712-33)-2-07-68
6 Қызылқоға Атырау облысы Миялы ауылындағы филиал ин. 060500 (ескі Абай көшесі, 1)Абай Құнанбаев -14 Х.Досмухамедов ат. ОМ Ермекова Занзура ж.-8-(712-38)-2-16-11
7 Индер Атырау облысы Индербор кентіндегі филиал ин. 060200 Тұхфатов көшесі, 30 "А" Ш. Уәлиханов ат. ОМ Құлшық Сұлтанмұрат Алиұлы ж.-8-(712-34)-2-31-48
Батыс Қазақстан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Орал қ. Орал қаласы М. Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 090000 Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 М. Өтемісов ат. БҚМУ Амиргазина Диляра Ахатовна ж.-8-(711-2)-50-75-91
2 Орал қ. Орал қаласы Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетіндегі филиал ин. 090009 Жәңгір хан көш, 51 Жәңгір хан ат. БҚАТУ Есимов Альбек Супыгалиевич ж.-8-(711-2)-50-24-01, 50-21-42
3 Казталовка Батыс Қазақстан облысы Казталовка ауылындағы филиал ин. 090700 Шарафутдинов, 23 "Казталов мектеп-лицейі" КММ Сисенова Айнур Сериккалиевна ж.-8-(711-44)-3-19-27
4 Бөрлі Батыс Қазақстан облысы Ақсай қаласындағы филиал ин. 090300 5 шағын аудан, құрылыс 4Н №4 ЖОББМ Каналиева Джамиля Каиргалиевна ж.-8-(711-33)-3-47-53
5 Сырым Батыс Қазақстан облысы Жымпиты ауылындағы филиал ин. 090900 Алашорда көшесі, 3 Ж.Досмұхамедов ат. ЖОББМ Есенгалиев Тлек Булатович ж.-8-(711-34)-3-12-50
6 Ақжайық Батыс Қазақстан облысы Чапаев ауылындағы филиал ин. 090100 Жұбан көшесі, 52 №1 ЖОББМ Муханова Маншук Булатовна ж.-8-(711-36)-9-10-26
7 Жаңақала Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауылындағы филиал ин. 090400 Маметова к-сі, 6 Жаңақала ЖОББМ Нұртай Ержан Нұртайұлы сарапшы ж.-8-(711-41)-2-18-87
8 Жәнібек Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауылындағы филиал ин. 090500 Жеңіс көшесі, 2 Т. Жароков ат. ЖОББМ Кадирова Айсулу Ибраимовна ж.-8-(711-35)-2-12-83
9 Қаратөбе Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауылындағы филиал ин. 090800 Мұхит көшесі, 5 Мұхит ат. ЖОББМ Орынбасаров Азамат Орынбаевич ж.-8-(711-45)-3-15-41
Жамбыл облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Тараз қ. М.Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 080000 Төле би көшесі, 60 М.Х. Дулати ат. ТарМУ Ізтұяқ Жамбыл Алпысбайұлы ж.-8-(726-2)-51-91-95
2 Мерке Жамбыл облысы Меркі ауылындағы филиал ин. 080500 Исмаилов көшесі, 248 Иван Трубицин ат. №17 ЖББМГ Сақыпбек Гүлнар Бегалықызы ж.-8-(726-32)-2-22-91
3 Шу Жамбыл облысы Шу қаласындағы филиал ин. 081000 Сейфуллин көшесі, 2а Төле би ат. МГ Байтанаев Али Шаймерденович ж.-8-(726-43)-2-36-92
4 Талас Жамбыл облысы Қаратау қаласындағы филиал ин. 080801 Рысқұлов көшесі, 12 М.Х.Дулати атындағы ТарМУ-нің Қаратау тау-кен технологиялық колледжі Бижуманов Бахытжан Алпысбаевич ж.-8-(726-44)-6-22-36
5 Жуалы Жамбыл облысы Бауыржан Момышұлы ауылындағы филиал ин. 080300 Абылай хан көшесі, 1 №1 МГ Усипбеков Сакен Келдибекович ж.-8-(726-35)-2-03-92
6 Мойынқұм Жамбыл облысы Мойынқұм ауылындағы филиал ин. 080600 Омаров көшесі, 10 М.Жұмабаев ат. мектеп-лицей Мынбаев Буркитбай Куанышевич ж.-8-(726-42)-2-48-23
7 Қордай Жамбыл облысы Қордай ауылындағы филиал ин. 080400 Волков көшесі, 2 Қонаев ат. №1 МГ Тайбеков Ербол Канатович ж.-8-(726-36)-4-55-94
8 Тараз қ. Тараз мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал ин. 080000 Жамбыл даңғылы, 16/А ТарМПУ Усенов Нурсеит Мейрамбекович ж.-8-(726-2)-42-69-69
9 Т.Рысқұлов ат. Жамбыл облысы Құлан ауылындағы филиал ин. 080900 Жібек жолы көшесі, 57 Әлихан Бөкейханов атындағы ОМ Ниязкулова Динара Омирқуловна ж.-8-(726-31)-4-05-00
10 Сарысу Жамбыл облысы Жаңатас қаласындағы филиал ин. 080700 әл-Фараби көшесі, 1 Абай ат. ОМ Утешев Болат Дулатулы ж.-8-(726-34)-6-39-37
Қарағанды облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Қарағанды қ. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 100028 Университет көшесі, 28 Бөкетов ат. ҚарМУ Баймагамбетова Динара Умиргалиевна ж.-8-(721-2)-77-04-27
2 Қарағанды қ. Қарағанды мемлекеттік техникалық университетіндегі филиал ин. 100027 Ленина, 67 ҚарМТУ Исагулов Саят Тулеуович ж.-8-(721-2)-78-34-55
3 Теміртау қ. Теміртау қаласы Қарағанды мемлекеттік индустриалдық университетіндегі филиал ин. 101400 Республика даңғылы, 30 МҚМ ҚМИУ Баймагамбетова Алтынай Хамитовна ж.-8(721-3)-91-65-61
4 Қарағанды қ. Қазтұтынуодағының Қарағанды экономикалық университетіндегі филиал ин. 100009 Академия көшесі, 9 Қазтұтынуодағы ҚЭУ Аяжанов Куаныш Сарсенович ж.-8(721-2)-44-16-14
5 Жезқазған қ. Байқоңыров атындағы Жезқазған университетіндегі филиал ин. 100602 Байқоңыров көшесі, 123, корпус 2 Байқоңыров ат. ЖУ Бопалова Сандугаш Аштаевна ж.-8(710-2)-76-26-04
6 Балқаш қ. Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы филиал ин. 100300 Сатпаев м/а, Балқаш қаласы С.Сейфуллин ат. №7 МГ Нуржанова Баян Динадильевна ж.-8-(710-36)-5-57-79
7 Қарқаралы Қарағанды облысы Қарқаралы қаласындағы филиал ин. 100800 Жанибеков көшесі, 38 Жәутіков ат .№1 ОМ Нуркенова Гаухар Калыкбергеновна ж.-8(721-46)-3-13-77
8 Жаңаарқа Қарағанды облысы Атасу кентіндегі филиал ин. 100500 Ә.Оспанова көшесі, 43 Б. Амалбеков атындағы жалпы орта білім беру мектеп базасындағы тірек мектебі (РО) Ускембекова Салтанат Жарылгаповна ж.-8(710-30)-2-70-97
9 Шет Қарағанды облысы Ақсу-Аюлы ауылындағы филиал ин. 101700 Шортанбай жырау, 53 Жамбыл Ақылбаев атындағы эксперименталдық мектеп-гимназиясының базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталық) КММ Жумагулова Маржан Тельмановна ж.-8(710-31)-2-17-91
10 Нұра Қарағанды облысы Нұра кентіндегі филиал ин. 100900 Жеңіс көшесі, 9 үй Тірек мектеп (ресурс орталығы) Ыбырай Алтынсарин ЖОББМ"" КММ Жомартова Орынтай Тусуповна ж.-8(721-44)-2-22-67
11 Ұлытау Қарағанды облысы Ұлытау ауылындағы филиал ин. 101500 Бұлқышев көшесі, 14 №1Ұлытау жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебі (р. о.)КММ Есмагамбетова Сымбат Гинаятовна сарапшы ж.-8(710-35)-2-11-44
12 Бұқаржырау Қарағанды облысы Ботақара кентіндегі филиал ин. 100400 Энергетиктер көшесі, 7 Ю Гагарин ат. ЖББ ОМ КММ Хамитов Асет Болатович ж.-8(721-54)-2-22-35
13 Осакаров Қарағанды облысы Осакаровка кентіндегі филиал ин. 101000 Целинная көшесі, 4а Осакаровка кентінің №12 орта мектебінің базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталығы) КММ Мясникова Светлана Владимировна ж.-8(721-49)-4-30-36
14 Қаражал қ. Қарағанды облысы Қаражал қаласындағы филиал ин. 100700 25 квартал, 24 №7 ОМ Даулетбаева Назым Кабыкеновна ж.-8(710-32)-2-62-05
Қостанай облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Қостанай қ. А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 110000 Абай даңғылы, 28 А. Байтұрсынов ат. ҚМУ Хасенов Нургелды Салимжанович ж.-8(714-2)-55-84-55
2 Қостанай қ. Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал ин. 110000 Тәуелсіздік, 118 Өмірзақ Сұлтанғазин атындағы Қостанай мемлекеттік педагогикалық университеті Уразова Эльмира Калкамановна ж.-8(714-2)-54-53-20
3 Арқалық Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институтындағы филиал ин. 110300 Әуелбеков көшесі, 17 Ы. Алтынсарин ат. АрқМПИ Ескабылов Еркебулан Жумабекович ж.-8(714-30)-7-57-97
4 Рудный қ. Қостанай облысы Рудный қаласындағы филиал ин. 111500 Октябрге 50 жыл көш., 38 РҚММ "РИИ" Дунасарова Айгуль Канабаевна ж.-8(714-31)-5-08-14
5 Жітіқара Қостанай облысы Жітіқара қаласындағы филиал ин. 110700 11 шағын аудан, 35 "№3 мектеп-лицей" КММ Дарбаев Жаксылык Казбекович ж.-8(714-35)-3-15-33
6 Әулиекөл Қостанай облысы Әулиекөл ауылындағы филиал ин. 110400 1 май көшесі, 43 С. Баймағамбетов ат. МГ Мирманова Жамиля Жумабаевна ж.-8(714-53)-2-11-44
7 Сарыкөл Қостанай облысы Сарыкөл кентіндегі филиал ин. 110600 60 лет СССР көш. 47 №1 Урицкий ОМ Стародуб Андрей Валерьевич сарапшы ж.-8(714-51)-2-11-61
8 Жангелді Қостанай облысы Торғай ауылындағы филиал ин. 110600 Тоқтабаев көшесі, 1 Ы. Алтынсарин ат. ОМ Хамитов Нурлан Сабитбекович ж.-8(714-39)-2-10-90
9 Лисаковск қ. Қостанай облысы Лисаковск қаласындағы филиал ин. 111200 5 шағын аудан, 11 үй мектеп-лицейі Жиеналина Гаухар Сагиевна ж.-8(714-33)-4-04-94
10 Амангелді Қостанай облысы Амангелді ауылындағы филиал ин. 110200 С. Мәуленов көшесі, 45 Ы. Алтынсарин ат. ЖББОМ Айтмаганбетов Мархабат Умирбекович ж.-8(714-40)-2-20-17
Қызылорда облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Қызылорда қ. Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 120014 Абай даң., 66 5 ғимарат Қорқыт ата ат. ҚызМУ Нақыпбаева Нағима Әбдіманатқызы ж.-8-(724-2)-23-57-32
2 Қызылорда қ. Қызылорда қаласы "Мұрагер" мектебіндегі филиал ин. 120008 Түркістан көшесі, 54 "Мұрагер" мектебі КММ Енсепов Аскар Алиевич ж.-8-(7242)-70-22-87
3 Қазалы Қызылорда облысы Әйтеке би кентіндегі филиал ин. 120400 Жаңқожа Нұрмұхамедұлы №128 Ержігіт Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицей Бердіхалық Бейбіткул Әбжәлиқызы ж.-8-(724-38)-2-76-13
4 Шиелі Қызылорда облысы Шиелі кентіндегі филиал ин. 120700 Ақ орда ықшам ауданы, 5 орам, 1 ғимарат. Ғафур Мұхамеджанов атындағы №270 орта мектеп Қаламбаев Төрехан Әлиханұлы сарапшы ж.-8-(724-32)-4-20-07
5 Қармақшы Қызылорда облысы Жосалы кентіндегі филиал ин. 120500 Балқы базар к-сі, 19А "№250 МЛ" ММ Айбытов Асылжан Қиналбайұлы ж.-8-(724-37)-2-27-60
6 Арал Қызылорда облысы Арал қаласындағы филиал ин 120100 Терешкова к-сі, 1А №262 МГ Аймагамбетов Алданыш Кайнашович ж.-8-(724-33)-2-66-17
7 Жаңақорған Қызылорда облысы Жаңақорған кентіндегі филиал ин. 120300 Ү. Мәдиев көшесі, 72 №110 мектеп-лицей Сарсенбай Максат Багдатович ж.-8-(724-35)-2-50-87
8 Қармақшы Қызылорда облысы Ақай ауылындағы филиал ин. 120513 Ақай ауылы, Абай көшесі, 25 №99 орта мектеп Абуова Ляззат Ерназаровна ж.-8-(724-37)-2-47-96
Маңғыстау облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Ақтау қ. Ақтау қаласы Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технология және инжиниринг университетіндегі филиал ин. 13000024 шағын аудан,Есенов ат. КМТИУ Шамиева Маржан Ермекбайкызы ж.-8-(729-2)-41-08-02
2 Бейнеу Маңғыстау облысы Бейнеу ауылындағы филиал ин. 130100 Шағырлы көшесі, 1 Күйкен ОМ Салкынов Жанторе Габитович ж.-8-(729-32)-5-03-19
3 Жаңаөзен Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы филиал ин. 130200 "Арай" шағын ауданы Отырар көшесі, 65 А "Абай Құнанбаев атындағы №19 орта мектеп" КММ Калиева Акку Игиликовна ж.-8-(729-34)-5-19-33
4 Маңғыстау Маңғыстау облысы Шетпе ауылындағы филиал ин. 130400 Орталық көшесі Б. Жұмалиев ат. ОМ Ыбашева Сабақ Советқызы ж.-8-(729-31)-2-18-85
Павлодар облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Павлодар қ. С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетіндегі филиал "ин. 140008 Ломов көшесі, 64 Торайғыров ат. ПМУ" Ниязова Сания Сансызбаевна ж.-8-(718-2)-67-37-20
2 Павлодар қ. Павлодар қаласы Инновациялық Еуразия университетіндегі филиал "ин. 140008 Ломов көшесі, 45 ИнЕУ" Рахимбекова Анар Жасулановна ж.-8-(718-2)-67-30-82
3 Павлодар қ. Павлодар мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал "ин. 140003 Торайғыров к-сі, 58 ПМПУ " Тулеубаева Сауле Темировна " ж.-8-(718-2)-65-16-08 "
4 Екібастұз Қ. Сәтбаев атындағы Екібастұз инженерлік-техникалық институтындағы филиал "ин. 141200 Энергетиктер көшесі, 54а Қ.Сәтбаев ат. ЕИТИ" Макенова Жанат Амержановна ж.-8-(718-7)-76-04-83
5 Ақтоғай Павлодар облысы Ақтоғай ауылындағы филиал "ин. 140200 М. Қайырбаев көшесі, 43 “Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Махмет Қайырбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі" Муканов Ергат Жумкенович ж.-8-(718-41)-2-18-10
6 Тереңкөл Павлодар облысы Тереңкөл ауылындағы филиал "ин. 140600 Тәуелсіздік көшесі, 115 ""Қ.Оспанова ат. №3 ЖББОМ"" ММ" Муханов Каирбек Зейнуллович " ж.-8-(718-33)-2-13-50 "
7 Ақсу қ. Павлодар облысы Ақсу қаласындағы филиал "ин. 140100 Ленин көшесі, 37 ""Ақсу қаласының №2 ЖОББМ"" КММ" Калиева Жанна Темирболатовна " ж.-8-(718-37)-5-68-94 "
8 Баянауыл Павлодар облысы Баянауыл ауылындағы филиал "ин. 140300 Мұса Шорманов к-сі, 2 Ш. Айманов ат.Баянауыл ЖОББМ-интернаты" Аюпов Ерик Мукашевич " ж.-8-(718-40)-9-25-24 "
9 Ертіс Павлодар облысы Ертіс ауылындағы филиал "ин. 140500 Бөгенбай көшесі, 51 Ертіс ауданы әкімдігінің «Ертіс ауданының №2 Ертіс жалпы орта білім беру мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі" Икенов Бауржан Жастлекович " ж.-8-(718-32)-2-24-75"
10 Железинка Павлодар облысы Железинка ауылындағы филиал "ин. 140400 Квитков көшесі, 11 ""Железин №1 ЖББОМ"" ММ" Бисмельдина Гульмира Жаслановна " ж.-8-(718-31)-2-19-79 "
Солтүстік Қазақстан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Петропавл қ. Петропавл қаласы М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 150000 Интернационал көшесі, 26 Қозыбаев ат. СҚМУ Жабагина Жанар Казыбаевна ж.-8-(715-2)-36-38-40
2 Ғ. Мүсірепов ат. Солтүстік Қазақстан облысы Новоишим ауылындағы филиал ин. 150400 Школьная көшесі, 1 №1 Новоишим ОМ Сауленбекова Нургуль Батаевна ж.-8-(715-35)-2-19-71
3 Айыртау Солтүстік Қазақстан облысы Саумалкөл ауылындағы филиал ин. 150100 1 шағын аудан, 20Б №2 Саумалкөл МГ Алгожин Ержан Алпысбаевич ж.-8-(715-33)-2-73-36
4 Ақжар Солтүстік Қазақстан облысы Талшық ауылындағы филиал ин. 150200 Целинный көшесі, 11 Талшық ОМ Ахметова Аймгуль Бахитовна ж.-8-(715-46)-2-18-77
5 М.Жұмабаев ат. Солтүстік Қазақстан облысы Булаев қаласындағы филиал ин. 150800 С.Мұқанов көшесі, 34 Батыр Баян ат. МГ Темиргалиев Агбай Абаевич ж.-8-(715-31)-2-21-91
6 Жамбыл Солтүстік Қазақстан облысы Пресновка ауылындағы филиал ин. 150600 Е.Шайкин көшесі, 29 Преснов жалпы орта білім беру мектебі Сейпетденова Лаззат Сериковна ж.-8-(715-44)-2-28-08
7 Тайынша Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша қаласындағы филиал ин. 151001 К. Маркс көшесі, 75 №2 Тайынша ОМ Мурзагалиев Мадьян Конкаевич ж.-8-(715-36)-2-46-89
8 Есіл Солтүстік Қазақстан облысы Явленка ауылындағы филиал 150500 Қизатов көшесі, 80 Позолотин ат. №1 ОМ Турсунбаев Турар Жумашевич ж.-8-(715-43)-2-17-57
Түркістан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Шымкент қ. Шымкент қаласы М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 160012 әл-Фараби ауданы Тәуке хан даңғылы, 5 М. Әуезов ат. ОҚМУ Құдіретілла Сәкен Құдіретіллаұлы ж.-8-(725-2)-30-10-02
2 Шымкент қ. Шымкент қаласы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университетіндегі филиал ин. 160012 әл-Фараби ауданы, А. Байтұрсынов, 13 ОҚМПУ Карсыбаев Бастарбек Токтарович ж.-8-(725-2)-21-41-01
3 Шымкент қ. Шымкент қаласы «Silkway» Халықаралық университетіндегі филиал ин. 160011 әл-Фараби ауданы, Тоқаев көш., 27 А «Silkway» Халықаралық университеті Кудайбергенов Арман Ергалиевич ж.-8-(725-2)-53-71-54
4 Түркістан қ. Түркістан қаласы Қ.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіндегі филиал ин. 161200 Университет қалашығы Б.Саттарханов даңғ., 29, 2 оқу корпус Қ.А. Ясауи ат. ХҚТУ Жунисов Мухидин ж.-8-(725-33)-6-35-50
5 Жетісай Түркістан облысы Жетісай қаласындағы филиал ин. 160500 М. Өстірік көшесі, н/з № 8 ЖОМ Сеитова Газиза Алайдаровна ж.-8-(725-34)-6-73-97
6 Созақ Түркістан облысы Шолаққорған ауылындағы филиал ин. 161000 Созақбай Тоқпанбетов көшесі, ғимарат 1А. "Нәзір Төреқұлов атындығы ІТ-мектеп-лицейі" КММ Абдиева Аккаин Жарылкасыновна ж.-8-(725-46)-4-13-76
7 Сарыағаш Түркістан облысы Сарыағаш қаласындағы филиал ин. 160900 Әйтеке би көшесі, 1 "№12 колледжі" МКҚК Джингильдиева Гульсим Киргизбаевна ж.-8-(725-37)-2-34-24
8 Шардара Түркістан облысы Шардара қаласындағы филиал ин. 161400 Г. Мұратбаев к-сі, н/з М. Әуезов атындағы № 1 ЖББОМ Алайдар Әбдімомын Қалдарбекұлы ж.-8-(725-35)-2-33-30
9 Түлкібас Түркістан облысы Т. Рысқұлов ат. ауылындағы филиал ин. 161300 Биназар Батыр көшесі, 249 А. Пушкин ат. Ақпараттық технологиялар мектеп-лицей Куандыков Батырбек Абдукаримович ж.-8-(725-38)-5-34-94
10 Арыс Түркістан облысы Арыс қаласындағы филиал ин. 160100 Ешназаров көшесі, 49А Е. Молдабаев ат. №1 ЖОМ Куандыкова Тансауле Махмутовна ж.-8-(725-40)-2-23-67
11 Бәйдібек Түркістан облысы Шаян ауылындағы филиал ин. 160200 Е. Шокеева көшесі,, 83 Садық Әбдіжаппаров атындағы жалпы орта мектеп-интернаты Рустамбекова Эльвира Ахмаджановна ж.-8-(725-48)-7-71-74
12 Төле би Түркістан облысы Леңгір қаласындағы филиал ин. 161100 "Самал" мөлтек ауданы "№7 ІТ мектеп-лицейі" КММ Тастанов Абдиразах Каипбекович ж.-8-(725-47)-6-08-28
13 Отырар Түркістан облысы Шәуілдір ауылындағы филиал ин. 160700 Ұ.Арғынбеков даңғылы, 16 Жамбыл ат. орта мектеп Қасымбекова Гүлнәз Рыскелдіқызы ж.-8-(725-44)-2-19-49
14 Қазығұрт Түркістан облысы Қазығұрт ауылындағы филиал ин. 160300 Ж. Төлеев көшесі, 2А Қ. Сәтпаев ат. МЛ Байсапаров Нурсултан Ергешович ж.-8-(725-39)-2-26-74
15 Ордабасы Түркістан облысы Темірлан ауылындағы филиал ин. 160600 Әзімбаев көшесі, 22 Ш. Уәлиханов ат. ЖОМ Бейсен Талғат Байзақұлы ж.-8-(725 -30)-2-13-65
16 Кентау қ. Түркістан облысы Кентау қаласындағы филиал ин. 160400 С.Сейфуллин көшесі, 168 Ә. Молдағұлова атындағы №19 орта мектеп Камал Ербол Жағыпарұлы ж.-8-(725-36)-3-28-25
Шығыс Қазақстан облысы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Өскемен қ. Өскемен қаласы С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 070020 30-шы Гвардиялық дивизиясы көшесі, 34 С. Аманжолов ат. ШҚМУ Мейргазина Динара Мейргазиновна ж.-8-(723-2)-54-01-58
2 Өскемен қ. Өскемен қаласы Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетіндегі филиал ин. 070010 Д. Серікбаев көшесі, 19 Д. Серікбаев ат. ШҚМТУ Тезекпаева Шынар Толегеновна ж.-8-(723-2)-54-13-09
3 Алтай Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласындағы филиал ин. 070804 Брилин көшесі, 31 «№ 11 орта мектеп» КММ Летучих Елена Юрьевна ж.-8-(723-35)-6-40-20
4 Күршім Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауылындағы филиал ин. 071200 Барақ батыр көш., 1А №3 Күршім гимназиясы Майлаубаев Есенгельды Токтарович ж.-8-(723-39)-3-14-76
5 Үржар Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауылындағы филиал ин. 071700 Панкратов көшесі, 14 Б. Момышұлы ат. ОМ КММ Оленбаев Аликан Оразканович ж.-8-(722-30)-3-11-14
6 Аягөз Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласындағы филиал ин. 070200 Ақтамберді көшесі, 77 Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназия Жумадилова Айжан Аманкановна ж.-8-(722-37)-3-59-37
7 Зайсан Шығыс Қазақстан облысы Зайсан қаласындағы филиал 070700 Манапов көшесі, 6 М.В.Ломоносов ат. ОМ Касымбаев Шынгыс Болатович ж.-8-(723-40)-2-59-09
8 Жарма Шығыс Қазақстан облысы Қалбатау ауылындағы филиал ин. 070600 Достық көшесі, 179 Георгиевка орта мектебі Серікжанұлы Нұрым ж.-8-(723-47)-6-54-63
9 Риддер қ. Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласындағы филиал ин. 071300 Қонаев көшесі, 27 "№2 ОМ" КММ Даиров Амангельды Кудайбергенович сарапшы ж.-8-(723-36)-4-42-23
10 Қатоңқарағай Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауылындағы филиал ин. 070900 Шулятиков көшесі, 64 "Үлкен Нарын орта мектебі" Нуралгазинова Бахытгуль Бексултановна ж.-8-(723-41)-2-14-89
11 Тарбағатай Шығыс Қазақстан облысы Ақсуат ауылындағы филиал ин. 071500 С.Мұқанов көшесі, 20 Нұрбаев ат. Ақсуат ОМ Оралбаева Айсулу Жомарткызы ж.-8-(723-46)-2-15-92
12 Семей қ. Семей қаласы Шәкәрім атындағы мемлекеттік университетіндегі филиал ин. 071412 Глинки көшесі, 20а Семей қ. Шәкәрім ат. МУ Кожебаев Болатпек Жанахметович ж.-8-(722-2)-31-87-81, 77-32-85
13 Шемонаиха Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха қаласындағы филиал ин. 071800 А. Капорин көшесі, 44 Н.А.Островский ат. №1 ЖББОМГ Лысенко Анастасия Васильевна ж.-8-(723-32)-3-21-42
14 Көкпекті Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауылындағы филиал ин. 071000 Абылайхан көшесі, 46 Көкпекті ОМ Саржанов Алибек Тусуппекович ж.-8-(723-48)-2-18-54
Алматы қаласы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Медеу Алматы қаласы Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетіндегі филиал ин. 050010 Достық даңғылы, 13 Абай ат. ҚазҰПУ Салбырова Макпал Токтарбеккызы ж.-8-(727)- 2-91-67-13
2 Түрксіб Алматы қаласы Нархоз университетіндегі филиал ин. 050035 Жандосов көшесі, 55 "НАРХОЗ университеті" АҚ Амандосов Марлен Амиркожаевич ж.-8-(727)-3-77-12-98
3 Бостандық Алматы қаласы Халықаралық білім беру корпорациясындағы филиал ин. 050043 Рысқұлбеков көшесі, 28 ХБК Сыдыкбекова Гульнар Шарипбаевна ж.-8-(727)-3-09-62-25
4 Медеу Алматы қаласы Қазақ ұлттық аграрлық университетіндегі филиал ин. 050010 Медеу ауданы Абай даңғылы, 8Г/7А ҚазҰАУ Алдибаева Лаззат Тургынбаевна ж.-8-(727)-2-62-16-46
5 Бостандық Алматы қаласы әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетіндегі филиал ин. 050000 әл-Фараби даңғылы, 71 әл-Фараби ат. ҚазҰУ Кумганбаев Жандос Жумалбекович ж.-8-(727)-3-77-33-65
6 Медеу Алматы қаласы Халықаралық бизнес университетіндегі филиал ин.050010 Абай даңғ, 8А Халықаралық бизнес университеті Чимекеева Гульмира Матаевна ж.-8-(727)-2-59-80-21
7 Алмалы Алматы қаласы Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетіндегі филиал ин. 050000 Айтеке би көшесі, 99 ҚазҰҚызПУ Султанова Жумабике Шаймерденовна ж.-8-(727)-2-37-00-93
8 Алматы филиалы Алматы филиалы Жамбыл көшесі, 25 Сарсебаева Ултуар Абановна ж.-8-(727)-2-93-93-79
Нұр-Сұлтан қаласы
Аудан Филиалдың атауы Филиалдың мекен жайы Басшының аты-жөні Телефондары
1 Алматы Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетіндегі филиал ин. 010000 Қажымұқан көшесі, 13 Л.Н.Гумилев ат. ЕҰУ 3 ғимарат Жылкыбаев Бахытжан Узбекбаевич ж.8-(717)-2-70-95-17
2 Сарыарқа С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетіндегі филиал ин. 010011 Жеңіс даңғылы, 62 С.Сейфуллин ат. ҚазАТУ Бекенова Асия Сериковна ж.8-(717)-2-31-75-56
3 Байқоңыр Нұр-Сұлтан қаласы Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университетіндегі филиал ин. 010005Жұбанов к., 7ҚазЭҚХСУ - ж.8-(717)-2-27-01-01, ішкі. 156

Карантинге байланысты Call center (8-8000-80-71-77) 2020 жылғы 30 наурыздан 6 сәуірге дейін жұмыс істемейді. Барлық сұрақтарыңызды біздің әлеуметтік желілердегі парақшаларда қоя аласыздар.

Карантинге байланысты Call center (8-8000-80-71-77) 2020 жылғы 30 наурыздан 6 сәуірге дейін жұмыс істемейді. Барлық сұрақтарыңызды біздің әлеуметтік желілердегі парақшаларда қоя аласыздар.


Закрыть окно